wtorek, 6 czerwca 2017

33. Chiara Hölzl + Wyjątkowe urodziny!

Cześć! Witam was po baaaardzo długiej przerwie, bo już dwu miesięcznej. Nadchodzi jednak koniec roku szkolnego i mam coraz więcej wolnego czasu na mojego bloga ;)
 W czasie mojej nieobecności wszystkie nacje podały kadry na nowy sezon 2017/2018,a na kongresie FIS-u inauguracje PŚ przyznano Wiśle! Jest to niesamowite doświadczenie w polskich skokach narciarskich. Również coraz bliżej nam do rozpoczęcia LGP.

Dzisiaj chcę przedstawić Wam autograf młodej austriackiej skoczkini Chiary Hölzl. Na arenie międzynarodowej zadebiutowała ona 14 sierpnia 2010 roku podczas zawodów Letniego Pucharu Kontynentalnego, oddając skok na odległość 53,5 m na skoczni normalnej. Pierwsze punkty Pucharu Świata uzyskała 5 stycznia 2013 roku w Schonach. Chiara brała udział w Igrzyskach Olimpijskich w Sochi podczas pierwszych w historii zawodów w skokach kobiet. Zajęła wtedy 25. miejsce.
24 lutego 2013 na Mistrzostwach Świata w Val di Fiemme zdobyła srebrny medal w drużynie. Po srebrny medal Mistrzostw Świata Juniorów sięgnęła 5 lutego 2015 roku w Ałmatach. Chiara Hölzl najwyższe miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata osiągnęła w sezonie 2015/2016. Było to 5. miejsce. W ubiegłym sezonie zakończyła rywalizację na miejscu 13.Uwaga, uwaga! Dziś swoje 45. urodziny obchodzi Noriaki Kasai, wciąż skacząca legenda skoków narciarskich! Ja, ze swojej strony, życzę Mu: ogromnej siły w dążeniu do wymarzonych celów, wytrwałości w skokach narciarskich, zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia, bo ono jest najważniejsze, szczęścia i sukcesów w życiu prywatnym, jak i tym sportowym, i wszystkiego co najlepsze!

 
Do zobaczenia wkrótce!!!

4 komentarze:

 1. Gratulacje :) Zapraszam do mnie: http://grafkamil.blogspot.com/2017/06/206-kabaret-hrabi.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratki, jak zdobyłaś? :)
  Nori to ewenement, podziwiam i szanuję niesamowicie!
  Zapraszam na nowy post: http://autografyzuzy.blogspot.com/2017/06/plastron-andrzej-pradziad.html ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję! :)
  Zapraszam do mnie na nowy post:
  http://ski-jumping-my-life.blogspot.com/2017/06/andreas-kofler-ii.html

  OdpowiedzUsuń