środa, 20 lipca 2016

22. Halvor Egner Granerud

Hej! Witam was dziś z moim pierwszym autografem z wymiany, za którą bardzo dziękuję Wiktorii ;) Zapraszam wszystkich na jej bloga:  --> TUTAJ <--
A jest to autograf norweskiego skoczka, który stał się sławny nie za sprawą swoich osiągnięć, a wykonaniu skoku nago. W swoim kraju nazywany jest "największym artystą skoków narciarskich". "Artystą" nazywany jest nie tylko z powodu swojego słynnego skoku, ale także z racji pochodzenia. Halvor jest prawnukiem norweskiego pisarza bajek dla dzieci, na których wychowały się całe pokolenia Norwegów. Na podstawie jednej z bajek został zbudowany nawet park tematyczny!
Halvor Egner Granerud jest drużynowym Mistrzem Świata Juniorów z 2015 roku i srebrnym medalistą z 2016 roku. Zadebiutował w konkursie Pucharu Świata 5 grudnia 2015 roku w Lillehammer. Nie zyskał w nim żadnych punktów, ponieważ został zdyskwalifikowany za nieprzepisowy kombinezon. Dzięki dobrym występom w Pucharze Kontynentalnym został powołany na konkursy Turnieju Czterech Skoczni.
A oto autograf, który został złożony na zdjęciu;


Do zobaczenia ;)

14 komentarzy:

 1. Gratulacje :) Zapraszam do mnie: http://grafkamil.blogspot.com/2016/07/111-piotr-nowakowski.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje! :)
  http://autografymartynyautografy.blogspot.com/2016/07/47-krzysztof-leja.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję, zapraszam na pierwszą część relacji z LGP w Wiśle :)
  http://skokinarciarskie98.blogspot.com/2016/07/relacja-z-letniego-grand-prix-w-wisle.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje! http://skijumpersgrafy.blogspot.com/2016/07/43-karl-geiger-powrot-z-lgp-w-wisle.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje! :) Zapraszam do obejrzenia mojego nowego wpisu (http://autografymichala.blogspot.com/2016/07/stefan-kraft-1.html), a także do przeglądnięcia zaktualizowanej zakładki WYMIANA :)

  OdpowiedzUsuń