czwartek, 30 czerwca 2016

20. Lukas Müller

Cześć! Witam was po dość długiej przerwie, która była spowodowana zakończeniem roku szkolnego, a później moim przeziębieniem. Ale już jestem i powracam z nowym autografem, który dzisiaj do mnie dotarł. Jest to autograf młodego, austriackiego skoczka - Lukas'a Müller'a. Lukas w 2008 roku wygrał letnią edycję cyklu Alpen Cup. 11 października 2008 po raz pierwszy wystąpił w Pucharze FIS. Jego debiut w Pucharze Kontynentalnym miał miejsce w Engelbergu. 17 stycznia 2009 roku w Bischofshofen pierwszy raz stanął na podium tego cyklu zawodów, był wtedy drugi. Również następnego dnia był drugi. Lukas został indywidualnym i drużynowym Mistrzem Świata Juniorów 5 lutego 2009 roku w Szczyrbskim Jeziorze. Również w Hinterzarten w 2010 roku został drużynowym Mistrzem Świata Juniorów. Austriacki skoczek dwukrotnie wygrywał zawody Pucharu Kontynentalnego w Iron Mountain w USA, był także pierwszy i trzeci w Brotterode. Niestety Lukas Müller podczas testów skoczni mamuciej w Kulm 13 stycznia 2016 roku tuż przed Mistrzostwami Świata w Lotach Narciarskich odbywającymi się w Tauplitz/Bad Mitterndorf doznał poważnego wypadku, w wyniku którego został częściowo sparaliżowany od pasa w dół. Na szczęście Lukas nie załamał się i nie zrezygnował ze skoków narciarskich, cały czas przechodzi rehabilitację i czasami obserwuje swoich kolegów ze skoczni na zawodach.
Od Lukasa'a Müller'a otrzymałam dwa autografy, w tym jeden z dedykacją. Drugi przekazuję na wymianę, a oto jak prezentują się karty;

 
 
 
Pamiętajcie, że dzisiaj wszyscy kibicujemy naszym piłkarzom. Niech pokażą na co stać polską drużynę i niech dostaną się do półfinału EURO 2016! Trzymamy kciuki ;)
Do zobaczenia ;)

20 komentarzy:

 1. Gratulacje :) Zapraszam do mnie: http://grafkamil.blogspot.com/2016/06/102-gyorgyi-zsivoczky-farkas.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje! Zapraszam do mnie https://footballticketblog.wordpress.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje!
  http://autografymartynyautografy.blogspot.com/2016/06/44-maciej-kot.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję! :)
  http://skokinarciarskie98.blogspot.com/2016/07/40-cene-prevc.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję :)
  http://autografyipamiatkisportowe.blogspot.com/2016/06/franck-ribery.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje :)
  http://autografy-adriana-arka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluje:-)
  autografyryska.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń