wtorek, 3 maja 2016

14. Stefan Hula

Witajcie! Kończy się majowy weekend, a już jutro rozpoczyna się pisanie matur. Wszystkim maturzystom życzę powodzenia ;)
Wczoraj już po raz siedemnasty odbył się Memoriał im. Leopolda i Władysława Tajnerów inaczej zwany Międzynarodowym Konkursem Skoków Narciarskich Dzieci i Młodzieży. Wyjątkowo w tym roku zawody odbyły się w Wiśle Centrum, niestety mnie nie mogło tam być, ale odsyłam was do bloga Justyny, gdzie jest cała relacja z konkursu.
A teraz przechodzę do autografu, który dzisiaj dla was przygotowałam. Stefan Hula to najlepszy polski skoczek ubiegłego sezonu, który był jego najlepszym w karierze. W Planicy ustanowił swój życiowy rekord, który wynosi 217,5 m. Jego najlepszym wynikiem w konkursie Pucharu Świata było zdobycie 6 miejsca w Kuopio. Wraz z Dawidem Kowalem, Mateuszem Rutkowskim i Kamilem Stochem w 2004 roku zdobył srebrny medal Mistrzostw Świata Juniorów. Stefan Hula bez wątpienia pokazał w ubiegłym sezonie, że może prawie cały czas prezentować równą formę. Autograf zdobyty od grupy Eve - nement Team. I oto jak prezentuje się kartka;


Eve - nement Team 
ul. Krupówki 20
Skrytka Pocztowa 236
34 - 500 Zakopane

Do zobaczenia ;)

24 komentarze:

 1. Gratuluje!!
  https://autografywiktorii.blogspot.com/2016/05/40-kamil-stoch.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję! Zapraszam na relację ;)
  http://skokinarciarskie98.blogspot.com/2016/05/relacja-z-memoriau-im-leopolda-i.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje!
  http://autografymartynyautografy.blogspot.com/2016/05/27-jakub-wolny.html

  OdpowiedzUsuń
 4. gratulacje
  dodałem Ciebie do ulubionych blogów licze na to samo

  OdpowiedzUsuń